Kliendi login: Corporate | Enterprise

Teenuste ülevaade

Hea tarkvara on ainult osa edukast lahendusest. Lisaks tarkvarale pakub 101 Ärisüsteemid ka kõiki teenuseid, mis on vajalikud tarkvara juurutamisel ja hilisemal kasutamisel. Meie eesmärk on rahulolevad kliendid, kes ei pea iga pisiasja pärast meie poole pöörduma.

Adaptive Planningu juurutamisel ja kasutamisel pakume järgmisi teenuseid:

Juurutus

Sõltumata sellest kas Adaptive Planning on kasutuses teenustarkvarana või installeeritud kliendi juures saab juurutuse teostada väga lühikese aja jooksul. Edu võti peitub asjatundlikus juurutuskonsultatsioonis. Lisaks 101 Äriüsteemide konsultantidele saab kasutada ka teiste Adaptive Planningu partnerite kui ka Adaptive Planningu enda konsultante.

Koolitus

Adaptive Planning on lihtne omandada. Kasutajaliides on kasutajatele tuttav tabelarvutusest. Eelarve algandmete sisestajatele piisab 30-60 minutisest koolitusest. Administraatorid vajavad vilumuse saavutamiseks ca 4 tunnist eraldi koolitust.

Kasutajatugi

Kui tekib küsimusi või probleeme on meie professionaalne kliendtugi Teie käsutuses. Meie konsultandid on praktilise finantsjuhtimise kogemusega spetsialistid, kes on koostanud hulgaliselt eelarveid nii Excelis kui spetsiaaltarkvaras ning pädevad vastama kõikidele eelarvestamist puudutavatele küsimustele.