Kliendi login: Corporate | Enterprise

Juurutus ja konsultatsioonid

Adaptive Planningu juurutus on lihtne ja kiire. Kasutuselevõtt kestab nädalaid või mõned kuud. Juurutamisel võetakse arvesse kliendipoolsete ressursside olemasolu ja saadavust. Sõltuvalt kliendi vajadustest saab juurutust läbi viia erineval viisil.

Täisjuurutus

Piiratud ajaressursside ja tähtaegadega klientide juurutuse teostavad täismahus meie konsultandid. Korduvalt läbi proovitud metoodika võimaldab kiirelt ja süstemaatiliselt katta kõik eelarvestamise olulised aspektid ning rakendada süsteem kiirelt ja efektiivselt.

Koolitus ja oma jõududega juurutamine

Kliendid, kellel on kasutada piisavalt inimressrusse võivad juurutuse läbi viia iseseisvalt. Sellistele klientidele on saadaval erineva mahu ka keerukusastmega koolitusprogrammid. Eneseharimiseks on juba praegu saadaval lai valik inglisekeelseid veebikoolitusi ning juhendmaterjale. Spetsiifiliste vajadustega klientidele koostatakse nende erinõuetest tingitud eraldi koolitusprogrammid.

Stardipakett

Kiirjuurutus on mõeldud klientidele, kes soovivad abi süsteemi seadistamisel, kuid omavad piisavalt ressursse, et viia ise juurutus lõpuni. Kiirjuurutuse sisu on piiratud ning selle tulemuseks ei ole lõplikult valmis  mudelid.

Kõik tööd on teostatavad ilma klienti külastamata, kasutades tänapäevaseid kaugtöö tehnoloogilisi võimalusi.