Kliendi login: Corporate | Enterprise

Võitlus Exceli-kaosega

Ettevõtte Adaptive Planning asutas aastal 2003 Rob Hull – suurte kogemustega finantsjuht, kes jõudis äratundmisele, et Exceliga eelarvestamises kaugele ei jõua. Tabelarvutuse alternatiivid olid kallid ja keerulised, sestap otsustas Rob asutada uue ettevõtte, et pakkuda välja põhimõtteliselt uus lahendus – teenustarkvarana töötav finantsplaneerimine ja aruandlus. Lahendus, mis oleks lihtne, kuid võimalusterohke, taskukohane, kerge kasutusele võtta ja sobiks ka inimestele, kes finantsjuhtimisega igapäevaselt kokku ei puutu.

Paindlikkus ja efektiivsus

Kõigest mõne aastaga on sajad ettevõtted ja organisatsioonid, kümned tuhanded kasutajad, üle 80-s riigis, teinud vajaliku otsuse – jätnud kõrvale tabelarvutuse ning kasutavad eelarvestamiseks, prognoosimiseks ja finantsaruandluseks lahendust Adaptive Planning. Tulemuseks on kiired juhtimisotsused ja paindlikkus ning ununenud on tabelarvutusega seotud vaev ja vintsutused.

Pole ime, et tunnustatud uuringufirma Gartner märkis, et Adaptive Planning on tõeliselt “cool” ärianalüüsi ja finantsjuhtimise lahendus. BPM Partners andis lahendusele Adaptive Planning “Tegija” staatuse, vihjates, et kellel iganes on plaan võtta kasutusele eelarvestustarkvara, peaks tõsiselt kaaluma ka lahendust Adaptive Planning.

Kasvu mootor

Adaptive Planningu kliendid on tuleviku peale mõtlevad ettevõtted ja organisatsioonid kõige erinevamatest tegevusvaldkondadest: teenindus, meedia, energeetika, kindlustus, tervishoid, tootmine, ühiskondlikud organisatsioonid, haridus, infotehnoloogia, transport ja kaubandus on ainult osa tegevusvaldkondadest, kus Adaptive Planning on kasutusel. Klientide hulgas on nii suuri kui väikeseid, nii avaliku kui erasektori, uusi kui ka börsil noteeritud ettevõtteid, asutusi ja organisatsioone.

Konkurentsitud eelised

Olles esimene ja seni ainus teenustarkvarana (SaaS – Software as Service) pakutav eelarvestuslahendus pakub Adaptive Planning võimalusterohket, lihtsat ja kõikjal kasutatavat tarkvara ilma suurte kulude ja pikkade juurutusteta. Teenustarkvara tähendab, et oma riistvara, tarkvara ja IT tuge pole vaja; juurutus võtab aega nädalaid mitte aastaid ja enamus kasutajaid saab tööle hakata mõnetunnise koolituse järel.

Uuri järgi, miks paljud ettevõtted on otsustanud kaasaegsete eelarvestuslahenduste kasuks.

On aeg jätta kõrvale tabelarvutus ja liikuda edasi – lahendus on Adaptive Planning.