Kliendi login: Corporate | Enterprise

Adaptive Planning – suurim kliendirahulolu BPM Partners’ 2011 Pulse Survey põhjal

Juba neljandat aastat järjest Põhitegija tunnustus

MOUNTAIN VIEW, California – 7. Märts, 2011 – Maailma juhtiv teenustarkvarana pakutavate edujuhtimise* lahenduste arendaja Adaptive Planning annab teada, et nende lahendus sai 2011 BPM Pulse Surveys, enam kui 20 tarkvara pakkuja hulgas kõrgeima kliendirahulolu hinnangu. Adaptive Planning kuulub juba neljandat aastat järjest ka BPM Partnersi poolt nimetatavate edujuhtimise Põhitegijate hulka.
* Edujuhtimine (ingl k Business Performance Management – BPM, ka EPM, CPM) on juhtimislikud ja analüütilised protsessid (s.h. prognoosimise, eelarvestamine, finantsplaneerimine ja seotud aruandlus), mis aitavad organisatsiooni juhtkonnal saavutada seatud eesmärke. Otsetõlge ‘tulemusjuhtimine’ on eesti keeles omandanud liialt töötasupoliitika ja tulemuse, mitte protsessi keskse varjundi.

Igal aastal koostab BPM Partners mõjuka Pulse Survey, mis annab ülevaate olulistest edujuhtimise trendidest, käsitledes muu hulgas edujuhtimise uusi valdkondi, eeliseid lõppkasutajatele ning kliendirahulolu kasutusel olevate lahendustega. Lisaks annab BPM Partners ülevaate edujuhtimise lahenduste turust ning nimetab Põhitegijad – need on kõige aktiivsemad ja tulemuslikumad edujuhtimise tarkvara pakkujad – ettevõtted, kelle lahendusi tuleks edujuhtimise rakendamisel kindlasti kaaluda.

“Adaptive Planning on suurepärane alternatiiv Excelil põhinevale planeerimisele ja aruandlusele,” ütles Craig Schiff, BPM Partnersi tegevjuht. “Adaptive Planning kasvab jätkuvalt kiiresti ja neil on kõikidest lahendusepakkujatest kõrgeim kliendirahulolu reiting. Teenustarkvara (SaaS – Software as a Service) mudel toimib ilmselgelt väga hästi. Uuringu tulemuste põhjal pole üllatav, et iga aastaga kasvab huvi ka teenustarkvarana pakutavate edujuhtimise lahenduste vastu.”

Aastal 2010 kasvas Adaptive Planningu käive üle 50 protsendi ning klientide arv ületas 900 piiri.

“Meil on suur au, et juba neljandat aastat järjesti nimetati meid edujuhtimise Põhitegijaks ja me oleme väga rõõmsad, et kliendirahulolu uuringus saime taaskord esimese koha,” ütles Greg Schneider, Adaptive Planningu turundusala asepresident. “Kuna teenustarkvara on tõeliselt just teenindusel põhinev mudel, aitab see paremini rahuldada klientide erinevaid huve ja vajadusi. Me keskendume endiselt oma klientidele suurima lisaväärtuse pakkumisele ning teeme suuri jõupingutusi kliendirahulolu nimel. Meil on hea meel, et meie püüdlused peegelduvad kliendirahuolu uuringu võidutulemustes.”

Adaptive Planningust

Adaptive Planning on maailma juhtiv teenustarkvarana pakutav edujuhtimise (Business Performance Management – BPM) lahendus, mis on mõeldud nii äriettevõtetele, kasumit mittetaotlevatele organisatsioonidele kui ka riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutustele. Adaptive Planningu lahendused aitavad finants- ja tegevjuhtidel saada reaalajas ülevaadet tegevuse võtmenäidikutest, aitavad hõlbustada finantsplaneerimist ja aruandlust ning võimaldavad langetada paremaid juhtimisotsuseid. Kiire juurutus, taskukohane aastane kasutustasu ning täiendavate arvutiriistvara ja IT teenuse kulude puudumine, teevad Adaptive Planningust suurepärase vahendi traditsiooniliste tabelarvutusel põhinevate süsteemide väljavahetamiseks.

Adaptive Planningu edasimüügi, juurutuse ja klienditoega tegelev partner Eestis ja lähiriikides on 101 Ärisüsteemid. Täiendava informatsiooni saamiseks palun võtke ühendust telefonil +372 6 507 530