Kliendi login: Corporate | Enterprise

Rekordiline 2010. aasta Adaptive Planningu jaoks

Adaptive Planning näitab eeskuju teenustarkvara põhiste edujuhtimislahenduste turul: enim kliente, kasutajaid, partnereid ja tunnustusi ning kliendirahulolus number 1

MOUNTAIN VIEW, California – 7. Veebruar, 2011 – Teenustarkvarana pakutavate edujuhtimislahenduste turuliidri Adaptive Planningu jaoks oli aasta 2010 ettevõtte ajaloo kõige edukam aasta. Adaptive Planningu müügikäive ja tellimuste arv olid rekordilised, kliendibaas kasvas märkimisväärselt, edasimüügi kanalid arenesid jõudsalt edasi, anti välja uued tooteversioonid ning pälviti mitmed tegevuvaldkonna tunnustused.

Adaptive Planning jätkab endise hooga uue taseme näitamist teenustarkvarana pakutavate edujuhtimislahenduste hulgas, olles suurima klientide ja kasutajate arvuga, kõige laialdasema partnerite võrgustiku ning kõrgeima kliendirahuloluga lahendus.

Müügikäive ja tellimuste arv kasvas 2010 aastal üle 50 protsendi. Klientide arv kasvas üle 900.

Uute klientide hulgas on igas suuruses ettevõtteid ja organisatsioone paljudelt erinevatelt tegevusaladelt. Eriti tugevat kasvu oli märgata keskmise suurusega ettevõtete hulgas, kes tegutsevad äriteenuste osutamise, tervishoiu, kindlustuse, tootmise, jae- ja hulgikaubanduse, tarkvaraarenduse, reisiteenuste ja transpordi alal.

2010. aasta uute klientide hulgas on Access Community Health Network, Baxter Credit Union, Cincinnati Financial Corporation, Conservation Services Group, Craegmoor Group, DHL Global Forwarding, Hawai‘i Pacific University, Housing NSW, Hoya Lens, Ingram Marine, Konica Minolta Business Technology, McKinstry, Metro Health, Northwestern Mutual, Otsego Memorial Hospital, Porex Corporation, Qatargas, Star Gas Partners, Support.com, Varicent ja Vehicle Testing New Zealand.

Strateegiline partnerlus

Adaptive Planningu üle 200 liikmeline globaalne partnerite võrgustik mängis oma kasutajatoe ja konsultandimeeskondadega  2010. aasta äritulemustes olulist rolli, andes üle 40 protsendi uutest klientidest.

Eriliselt väärib äramärkimist Adaptive Planningu edasimüügi partnerlussuhete sõlmimine Tokyos paikneva Fortune 500 hulka kuuluva ITOCHU-ga.

Olulise panuse Adaptive Planningu kiiresse arengusse annab jätkuv investeerimine ülemaailmse partnerlusprogrammi arendamisse, mis aitab suurendada tuntust ja levikut nii USA-s kui ka rahvusvaheliselt.

Innovatiivsed lahendused

Septembris 2010 anti olulise versiooniuuendusena välja Adaptive Planning 7.0, mis suurendas funktsionaalsust nii aruandluse, seadistatavuse kui ka andmeintegratsioonide osas. Uute funktsionaalsuste hulgas on aruannete parametriseerimine, aruannete segmenteerimine, analüütika ajamõõtmes, valemiabimehe ning adminsitreerimisliidese täiustused, uus veebiteenustel (web services) põhinev API (rakendusprogrammeerimisliides) andmete importimiseks ja eksportimiseks. Lisandunud funktsionaalsused suurendavad märkimisväärselt Adaptive Planningu kasutusväärtust, lisades võimalusi, mis aitavad ning finants- kui juhtimisspetsialistidel liikuda edasi tabelarvutuse põhiselt planeerimiselt ja aruandluselt.

Auhinnad ja tunnustused

2010. aastal sai Adaptive Planning mitmeid nimekaid tooteinnovatsiooni, äriedukust ja kliendirahulolu tunnustavaid auhindu. Adaptive Planning nimetati Always On Global 250 ja Red Herring Global 100 auhindade võitjaks. Samuti nimetati Adaptive Planning ajakirja Intelligent Enterprise Magazine’i poolt ka üheks aasta juhtivak ärianalüüsi ettevõtteks “kellel tasub silma peal hoida”. Lisaks, märgiti Adaptive Planning ajakirja Accounting Today poolt ära kui juhtiv uus ärianalüüsi lahendus.

Samuti leidis tunnustust valdkonna kõrgeim kliendirahulolu. Gartneri uuringu kohaselt on Adaptive Planning kõrgeima kliendirahuloluga edujuhtimislahenduste pakkuja nii kliendirahulolu koondtulemuse, juurutustulemuste, juurutuslihtsuse ja kasutuslihtsuse osas. Jaanuaris 2011
osutus Adaptive Planning 1. kohal olevaks BPM Partners’i poolt korraldatavas iga-astases küsitluses ning pälvis juba neljandat aastat järjest valdkonna Põhitegija tiitli.

Adaptive Planningust

Adaptive Planning on maailma juhtiv teenustarkvarana pakutav edujuhtimise (Business Performance Management – BPM) lahendus, mis on mõeldud nii äriettevõtetele, kasumit mittetaotlevatele organisatsioonidele kui ka riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutustele. Adaptive Planningu lahendused aitavad finants- ja tegevjuhtidel saada reaalajas ülevaadet tegevuse võtmenäidikutest, aitavad hõlbustada finantsplaneerimist ja aruandlust ning võimaldavad langetada paremaid juhtimisotsuseid. Kiire juurutus, taskukohane aastane kasutustasu ning täiendavate arvutiriistvara ja IT teenuse kulude puudumine, teevad Adaptive Planningust suurepärase vahendi traditsiooniliste tabelarvutusel põhinevate süsteemide väljavahetamiseks.

Adaptive Planningu edasimüügi, juurutuse ja klienditoega tegelev partner Eestis ja lähiriikides on 101 Ärisüsteemid. Täiendava informatsiooni saamiseks palun võtke ühendust telefonil +372 6 507 530